Vzduchový airbag je konvenčná cesta ako ochrániť váš tovar od poškodenia počas transportu. Sú schopné odolať veľkej záťaži a tlaku. Odolnosť a trvácnosť našich airbagov spočíva v jeho skvelej dizajnovej štruktúre. Sú zložené zo vzduchotesnej polyetylénovej vnútornej vrstvy s napúšťacím a vypúšťacím ventilom a silnou no elastickou vonkajšou tkanou polypropylénovou vrstvou.

Airbagy sú dostupné v piatich kvalitatívnych úrovniach: L1, L2, L3, L4 a L5.

Ponúkame patentované technológie ventilov a veľmi širokú škálu veľkostí.

 

• BISON: v hodné pre bežné zásielky

• LEVEL 1: vhodný pre bežné zásielky v kamiónoch, kontajneroch

• LEVEL 2: vhodný pre bežné zásielky v kamiónoch, kontajneroch, ale aj pre námornú prepravu

• LEVEL 3-4: vhodné najmä pre námornú a železničnú prepravu ťažších a väčších nákladov s hmotnosťou 34 - 93 ton

• LEVEL 5: určené pre náročné aplikácie s hmotnosťou nákladu nad 93 ton, v kamiónoch, sú ekonomickejšie v porovnaní s LEVEL 1, ale pri rovnakej kvalite

 

 

Dôležité: • Vzduchové airbagy nie je možné použiť ako primárne zaistenie nákladu v zásielkach. Môžu sa však použiť na zabezpečenie sekundárneho zaťaženia.
• V leteckej nákladnej preprave sa nemôžu používať vzduchové airbagy z dôvodu zmien tlaku vzduchu vo vysokých nadmorských výškach.

 

 

Jet Flow ventil nie je naplnený pružinou, preto ho možno použiť len na vreciach Bison a Level 1. Tieto ventily sú klasifikované ako rýchlo plnený typ a vyžadovali by sa nafúknutie Mini Jet Flow Air Gun.

Ventil Safe Lock je rýchlo naplnený a je naplnený pružinou a môže byť použitý so všetkými typmi vreciek. Pri nafukovaní musí byť použitý "Bezpečný zámkový hrot" spolu s pištoľou.

Kombinované ventily sú navrhnuté ako kombinácia ventilov Jet-Flow a Safe-Lock, ktoré majú výhody rýchleho plnenia Jet-Flow a trvanlivosti ventilov Safe-Lock. Ventil je naplnený pružinou a môže byť použitý pre všetky úrovne. Sú opakovane použiteľné a ľahko ovládateľné. Všetky ventily sú počas výroby testované na 100% a prešli v dôsledku náročných klimatických podmienok v kompresnom testovaní.

Combo Tipy na nafukovač sú navrhnuté tak, aby dokonale zapadali do ventilov Combo a môžu odolávať vysokému tlaku. Jednoducho sa na ventil jednoducho zasúvajú stlačením na stenu a sú navrhnuté tak, aby sa používali s našimi vzduchovými pištoľami Mini Jet Flow a Monster, avšak iné vzduchové pištole sa môžu použiť aj na pripojenie vzduchovej hadice. Combo Inflator Tipy sú vyrobené z tvrdých plastov. Hliníková verzia je dostupná aj pre náročné použitie.

* Môže byť použitý s nástrojmi Jet-Flow a Safe-Lock.
* Zacvaknite a zaistite na vrecku pre vzduchotesné držanie.

 

PLNIACE PIŠTOLE

MINI JET FLOW: Vzduchová pištoľ Mini Jet má mnoho výhod v porovnaní s inými rýchlo pištoľami

• Vsadenie do menších dutín - kratšia dĺžka
• Robustnejší tvar
• Dlhšia životnosť - vyrobené z vysoko kvalitných materiálov
• Užívateľsky prívetivý - ergonomický dizajn
• Lepšia priľnavosť - protišmyková štruktúra
• Dodáva sa s dvomi vložkami - červeným (vysokým tlakom) a čiernym (nízkym tlakom)

SAFE LOCK GUN SL - pištoľ je jednoduchá vzduchová pištoľ, ktorá sa musí použiť s nadstavcom na nafukovanie vzduchu. Môže byť použitý s systémom Safe-Lock a Combo.

 

 

 

Fotky vzduchových airgbagov